תוכן איכותי לנשמה

מה מעניין אתכם?

כללי

עיר עוטפת אור

אין עוד מקום בעולם שממגנט אליו כל-כך הרבה אנשים. אין עוד עיר שלמרות שאין בה אוצרות טבע או נוף, היא מושכת אליה כבר 4,000 שנה את האנושות כולה. מה סוד הקסם שלה?

קרא עוד »
כללי

ורבי שמעון היה אומר

אנחנו לא מקובלים ולא מביני בסתרי הזוהר. הנה בכל זאת טעימה מתוקה מתורתו הנגלית של רבי שמעון, לקראת יום ההילולא שלו

קרא עוד »
כללי

שימו לב בדרך למדורה

אחד מהם התחיל לגמגם. “הם לא…תרמו…אנחנו לקחנו…בהשאלה…”. השני הוסיף: “עוד נחזיר…את העגלה”. סיפור אמיתי לקראת ל”ג בעומר

קרא עוד »
כללי

התחילו בקטן, סיימו בענק

אלברט איינשטיין, הפיזיקאי הגאון, לא דיבר על גיל שלוש, ותומס אדיסון, גדול הממציאים, סולק בילדותו מבית הספר. האמורא רבי שמעון בן לקיש היה בצעירותו ראש חבורת שודדים, ורבי עקיבא, ראש חכמי התורה שבעל פה, למד לקרוא רק בגיל ארבעים * פסח שני הוא החג של אלו שהתחילו מכשלון ושרבים ראו בהם לא יוצלחים. אך מתברר שֶׁעִם מאמץ והתמדה הכול עוד פתוח וחג חדש עשוי להיוולד פתאום

קרא עוד »
כללי

נהרגו מאש כוחותינו

כל נפילה של חייל כואבת לנו מאד, אבל כשזה קורה בגלל תקלה בזיהוי וירי דו-צדדי של צה”ל, זה צורב במיוחד. איך מתנחמים ברגע נורא כזה? האם ניתן לומר על חייל שנהרג כך הי”ד?

קרא עוד »
כללי

“אני לא מדבר רק אליכם!”

הוא דיבר בהתלהבות מול 4 תלמידים כאילו היו ארבע מאות. מה גרם לראש הישיבה להתאמץ כל-כך למען מעטים כל-כך? סיפור אמיתי על פוטנציאל נסתר

קרא עוד »
כללי

מה עשו לילד שלי?!

איך קרה שתופעות של בריונות, חרמות ושיימינג נעשו כה נפוצות היום? כיצד אפשר למנוע אותן ומה לעשות כשמתברר שהילד שלנו קורבן של דבר כזה?

קרא עוד »
כללי

לעבוד או להיות עבד?

הילדים והזוגיות הם הדברים החשובים לנו יותר מכל. מצד שני, אדם רוצה גם קריירה משמעותית ולהתפרנס בכבוד. איך מוצאים את האיזון בני שתי המטרות האלו?

קרא עוד »
כללי

מי מפחד מפסח?

כולם אוהבים את חג החירות, אבל חוששים מהדרך אליו. האם גם השנה תהיה אווירה של לחץ ועצבנות בתוך הבית או שאולי אפשר גם אחרת?

קרא עוד »
כללי

למה לטיגיסט אין סבלנות?

מה המלחמה שהכי “מדליקה” אותנו? ואת איזו אנחנו לא סובלים? למה בדור המיקרוגל קשה לנו עם דברים שלוקחים יותר משלושים שניות? ואיזה שריר חייבים לפתח אם רוצים להגיע לדברים גדולים באמת?

קרא עוד »

רוצים לא לפספס את התכנים והסרטונים החדשים?


הצטרפו לקהילת ‘מילה טובה’ וקבלו פעם בשבוע חינם
 את הניוזלטר שלנו עם מענה על השאלות הכי בוערות
סרטוני השראה וכלים מעולים לחיים:

דילוג לתוכן