עשרה דברים שגברים רוצים שנשים ידעו

בדיוק כמו נשים, גם אנחנו זקוקים לאהבה. למרות שהנשים מפורסמות בצרכיהן הרגשיים העזים יותר, גם אנחנו מוצאים את עצמנו משתוקקים לשמוע את המילים הללו. בבקשה אמרו אותן לעתים קרובות.

 

בנוסף, אנחנו כמהים לכבוד ולהערכה. רק תַראו שאתן מתפעלות מאיתנו, ו…עד חצי המלכות! תנדנדו או תתקיפו אותנו, ואנו נימלט לתוך המערה שלנו.

 

אנחנו לא קוראים מחשבות. אנחנו לא יכולים לחזות את הציפיות והרצונות שלכן. אמרו לנו מה אתן רוצות. עזרו לנו! אנחנו רוצים להעניק לכן, אבל אתן צריכות להגיד לנו איך. אל תצטנעו, דברו בצורה ישירה. ההוכחה לאהבה שלנו אינה קיומו של חוש שישי, אלא התגובה שלנו לרצונות שהבעתן בבירור.

 

אנחנו מאוד מעריכים את זה שאתן אמהות טובות ושאתן תורמות כל כך הרבה לקהילה, אבל אנחנו לא רוצים למצוא את עצמנו בסוף רשימת המטלות שלכן. אנחנו רוצים להרגיש כאילו אנחנו האדם החשוב ביותר בחייכן (אכפת לכן להניח את הטלפון ברגע שאנחנו נכנסים הביתה?).

 

 

התשוקה שלנו לאינטימיות גופנית אינה צורך ביולוגי שולי, שאנחנו צריכים לדכא עד שהילדים יגדלו. זהו ביטוי להשתוקקות שלנו לקשר עמוק ומשמעותי אתכן. כשאתן דוחות את זה, זה מכאיב לנו ואנחנו מרגישים דחויים. תארו לעצמכן שאנחנו היינו תמיד עייפים מדי בשביל לשוחח אתכן…

 

 

העבודה שלנו חשובה לנו – לתחושת הערך העצמי, להרגשת מימוש ובגלל שאנחנו רוצים לפרנס את המשפחות שלנו. בבקשה נסו להבין שאנחנו באמת עובדים קשה ולא מבלים כל היום במגרש הגולף.

 

 

נראה שאתן חושבות שאנחנו לא כשירים לזה, אבל אנחנו בהחלט מסוגלים להשגיח על הילדים – ואפילו בהצלחה! אם אתן רוצות לקחת הפסקה ולצאת מהבית, בבקשה תצאו – ותסמכו עלינו.

 

 

אנחנו לא עוד ילד שלכן. בבקשה אל תדברו עלינו בצורה כזאת (אנחנו לא חושבים שזה חמוד) עם החברות שלכן, ובבקשה גם אל תתייחסו אלינו ככה. זה מוריד מערכנו ומערככן.

 

 

אנחנו באמת רוצים לתת לכן כל חפץ בו חושק לבכן. כואב לנו שאנחנו לא יכולים. בבקשה, אל תגדילו את הלחץ בביקורת בלתי פוסקת על כך.

 

 

אנחנו יצורים פשוטים עם צרכים פשוטים. אנחנו לא דורשים ארוחות מפוארות על כלי פורצלן מפוארים. כל מה שאנחנו רוצים זה רק בית חם ואישה טובה ואוהבת.

 

מתוך אתר: aish.com

כתבו תגובה

רוצים לא לפספס את התכנים והסרטונים החדשים?


הצטרפו לקהילת ‘מילה טובה’ וקבלו פעם בשבוע חינם
 את הניוזלטר שלנו עם מענה על השאלות הכי בוערות
סרטוני השראה וכלים מעולים לחיים:

דילוג לתוכן