תוכן איכותי לנשמה

מה מעניין אתכם?

כללי

עשרת הדיברות לאוהבים

הנאמנות המוחלטת היא אבן יסוד בזוגיות שלנו. בעולם מוחצן ומתירני בו הנורמות ביחסי גברים-נשים איבדו כל גבול, יש אתגר גדול בפני בני זוג שלא מוכנים לתת לשום דבר לסדוק את ה’אחד’ שלהם. זה מחייב אותנו להתנהג באחריות ובזהירות כדי לשמור על עצמנו ועל הברית שכרתנו בינינו.

קרא עוד »
כללי

הצילו! חוטפים לנו את המלחמה

אסור לנו כמדינה להתבלבל בין השבת החטופים שהיא ערך חשוב שנוגע לחיי הפרט, לבין הכרעת החמאס שהיא עניין קריטי עבור הכלל ועבור המשך הקיום של מדינת ישראל.
כי למדינה קטנה שמוקפת אויבים צמאי דם, אין שום אופציה אחרת מלבד הכרעה מוחצת של אויביה.

קרא עוד »
כללי

אל תרחמו על הילדים

רק מהפחד שהילדים יעשו סצנות ויתווכחו – הרבה הורים מוותרים מראש ומעדיפים לעשות את הדברים בעצמם. למה זו טעות שמי שמפסיד ממנה זה קודם כל הילדים?

קרא עוד »
כללי

כמה צלמים יש בחתונה?

אנחנו נורא אוהבים לצלם. כל דבר. כל הזמן. מתי מגיע הרגע שהתחביב הזה הופך למוגזם וגורם לנו להחמיץ את מה שאנחנו הכי רוצים לתפוס?

קרא עוד »
אמונה

כשנמרוד שר שמע ישראל

‘למה שלא ננצל גם את יום שישי למפגש עם קהל נוסף? אפשר, למשל, לערוך קבלת שבת משותפת לנוער דתי וחילוני. זו יכולה להיות הזדמנות נפלאה לקירוב לבבות ולחוויה רוחנית שייתכן שהנוער החילוני לא טעם מעולם’.

קרא עוד »
כללי

בנים ובנות – קשר בעייתי?

גיל הנעורים הוא הזמן בו כל אחד ואחת מאיתנו צריך למקד את המאמצים שלו בעיקר בעצמו. אין הכוונה להיות אגואיסט, חלילה, אבל כן להשקיע בעיקר בפיתוח האישיות שלו, לעבוד על המידות ולגבש השקפת עולם. אם תעשה את זה כמו שצריך, זו שתזכה בך בבוא היום תקבל בן זוג הרבה יותר איכותי.

קרא עוד »
כללי

האם לטיגיסט יש סבלנות?

אינספור פעמים בחיים צריך לחכות – עד שיסתיימו הלימודים / התואר / נמצא חתן /נכנס להיריון / יגדל הילד / תסתיים המשכנתא / תגמר המלחמה. ומה לעשות שלנו אין סבלנות? איך בכל זאת עוברים את הזמן הזה בלי להשתגע?

קרא עוד »
כללי

עשרה דברים שלא ידעתם על עלילות דם

כשיהודי מכין חביתה ומגלה דם בביצה – הוא משליך אותה מיד לפח. כי לאכול דם זה איסור חמור, כל שכן לשפוך דם ולהרוג אדם. איך צמחה לה העלילה ההזויה כאילו יהודים הורגים ילד נוצרי כדי להשתמש בדמו לאפיית מצות? ואיך כל זה קשור להאשמת ישראל ברצח עם בבית הדין הבינלאומי בהאג?

קרא עוד »
כללי

למי קראת יעקב?

הזעם משתלט עלינו ואנחנו אומרים דברים ומיד מתחרטים עליהם. מה לעשות שהילדים שלנו לא ייפגעו מגל הכעס הזה?

קרא עוד »
כללי

עשרה דברים שחשוב לדעת על הנצרות

במקומות רבים ציינו את חג המולד וחגגו בסילבסטר ובחנויות נצפו עצי אשוח מקושטים. מי היה ישו מבית לחם ומי באמת הרג אותו? מדוע הוותיקן סירב להכיר במדינת ישראל במשך עשרות שנים והאם לאחרונה הוא עובר שינוי חיובי? כמה דברים שחשוב לדעת על הנצרות

קרא עוד »

רוצים לא לפספס את התכנים והסרטונים החדשים?


הצטרפו לקהילת ‘מילה טובה’ וקבלו פעם בשבוע חינם
 את הניוזלטר שלנו עם מענה על השאלות הכי בוערות
סרטוני השראה וכלים מעולים לחיים:

דילוג לתוכן