הרב יוני היקר. אשתי ואני סיימנו עכשיו לצפות בסדרה. פשוט מ-ע-ו-ל-ה! עשית לנו סדר בראש ולא פחות חשוב - רוגע בלב, איך לדבר עם הנסיכים שלנו כל הכול. אם עד היום זה היה נראה לנו כמו "עבודה שחורה" שכל אחד רוצה לגלגל לשני, עכשיו שנינו מוכנים לעשות את זה בכיף.
![אלעד](https://milatova.org.il/wp-content/uploads/2022/09/דף-מכירה-23.jpg)
סדרת הסרטונים של הרב לביא היא שילוב מושלם של עקרונות ופרקטיקה. הכי נהננו מההדגמות לילדים שהראו לנו עד כמה מה שחששנו ממנו הוא בעצם הכי פשוט בעולם
![רותם](https://milatova.org.il/wp-content/uploads/2022/09/דף-מכירה-21.jpg)
ההורים שלי לא דיברו איתי מעולם על הנושאים האלו. למדתי הכול בדרך הקשה והעקומה מספרים, עיתונים וחברים... נשבעתי לעצמי שהילדים שלי יקבלו את זה אחרת. נקי, בריא, יפה ויהודי. בזכות הסרטונים האלו אני חושב שעמדתי במשימה!
![איתן](https://milatova.org.il/wp-content/uploads/2022/09/דף-מכירה-22.jpg)
Previous
הבא
![](https://milatova.org.il/wp-content/uploads/2022/08/yoni-04.png)